KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7016567
*
nr 701 6567
Gravyrer
2 st, Stockholmsmotiv, 27x82
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 juni 2011
kl 19:27:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/6 13:12:10
1
500 kr
6/6 17:44:58
2
600 kr
6/6 19:06:08
1
600 kr
6/6 19:06:49
1
650 kr
6/6 19:13:14
3
700 kr
6/6 19:15:54
4
750 kr
6/6 19:15:57
5
950 kr
6/6 19:18:23
4
850 kr
6/6 19:19:49
3
950 kr
6/6 19:22:52
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
8375 Etsningar
2 st, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerade 160 & 250..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:28
-
8379 Färgetsningar
2 st, Ulrika Christell (f. 1960), Sverige. "Utombo..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:25
-
8022 Träsnitt
3 st, Japan, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:57
-
8376 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Vinterskärgår..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:30
*
Gravyrer
nr 701 6567
Gravyrer
2 st, Stockholmsmotiv, 27x82
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 juni 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/6 13:12:10 | 1 | 500 kr |
6/6 17:44:58 | 2 | 600 kr |
6/6 19:06:08 | 1 | 600 kr |
6/6 19:06:49 | 1 | 650 kr |
6/6 19:13:14 | 3 | 700 kr |
6/6 19:15:54 | 4 | 750 kr |
6/6 19:15:57 | 5 | 950 kr |
6/6 19:18:23 | 4 | 850 kr |
6/6 19:19:49 | 3 | 950 kr |
6/6 19:22:52 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
8375 Etsningar
2 st, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerade 160 & 250..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:28 -
8379 Färgetsningar
2 st, Ulrika Christell (f. 1960), Sverige. "Utombo..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:25 -
8022 Träsnitt
3 st, Japan, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:57
-
8376 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Vinterskärgår..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:30